• Обновено
Hethrone Женска Лаптоп Ранец 15.6 Инчен Стилски Анти Кражба Повик за Патување Компјутер Rucksack водоотпорен Училишниот Ранец со USB Црна

Hethrone Женска Лаптоп Ранец 15.6 Инчен Стилски Анти Кражба Повик за Патување Компјутер Rucksack водоотпорен

Rating 
DEN 863.76

Залиха
Во магацинот.

Добар избор за работа ранец, бизнис ранец, патување rucksack.Поместена задниот панел и прилагодливи рамо ремени обезбеди удобност сметководствена.USB Порта Дизајн - Вграден USB ПОРТА е погодно за полнење да се појави на вашиот мобилен телефон од страна на поврзани моќ банка.6-инчен лаптоп, 15 инчи и 14 инчен Macbook/Лаптоп.Анти Кражба Ранец - Rucksack жените има голем отворање и мора да се отвори со двете раце.Совршен Простор за Складирање - Лаптоп rucksack со совршена големина за да се одржи 15. (МОЌ БАНКА НЕ Е ВКЛУЧЕНА) Дами ранец има стилски изглед, погоден за патување или за секојдневна употреба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.лесни, Нула-отпорни, Анти-солза & Анти Вода Јавните.Ние ви нудиме бесплатна замена или целосна наплата!Скролувајте надолу за да видите повеќе информации за производот и попуст информации.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Пространа Ранец со вертикална патент во задниот обезбедува брз пристап до главната преграда.Зајакнати рабови и челична рамка на главната преграда задржи совршен облик на вреќа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди