• Обновено
SMART РИТАМ Ранец Организатор Insert – Large, Светло & Трајни со 20 Џебови Bookbag Организатор Ранец Вметнете Организатор на Мажите и Жените

SMART РИТАМ Ранец Организатор Insert – Large, Светло & Трајни со 20 Џебови Bookbag Организатор Ранец Вметнете

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Само да се избрише со користење на влажна крпа за чистење.Нашите торба организатор вметнете за ранец има рачка за лесно кревање и пренесување од еден ранец на друг.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Својот луксузен сино-сива боја го прави вашите лични предмети повеќе видливи и полесно да се најде.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Тоа е garterized странични џебови за да се избегне намалувањето предмети при кревање.ЛЕСНИ & ИЗДРЖЛИВИ – организаторот назад пак тежи 0.Додадете нашиот производ да количката сега!.Тоа е количка за лесно safekeeping и има отстранлив база за дополнителна сила.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – ранец организаторите се направени од високо-квалитетни и лесно да се чисти ткаенина.Тоа е направен од високо-квалитет и лесен-за-чиста ткаенина.Тоа се прави на премиум & светлина материјали, кои не го направат вашиот ранец тешки.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Дали сте уморни од организирање на вашиот ранец секој пат кога ќе го вклучите ранци?Дали сакате лесно да се најде вашите лични предмети во вашиот ранец?Дали ви се допаѓа вашиот лаптоп, таблет, gadgets и документи да бидат соодветно заштитени во вашата ранци?Нашата SMART РИТАМ Ранец Организатор Вметнете е решение за вашите потреби!Вклучете ранци лесно со SMART РИТАМ.Само да се избрише со користење на влажна крпа за да ја исчистите rucksack организаторот.Нашите ранец внесува имаат 20 повеќе џебови!Има 1 cushioned џеб за лаптоп или таблет, 1 задниот џеб за документи или списанија, 2 џебови за шише за вода или чадор, 2 архивиран џебови за скапоцености, 3 garterized странични џебови, 1 широк џеб, 8 мали џебови, 1 пен носителот и 1 клуч на носителот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди