• Обновено
Rockland Воена Тактичка Лаптоп Ранец, ACU, Големи

Rockland Воена Тактичка Лаптоп Ранец, ACU, Големи

Rating 
DEN 1199.76

Залиха
Во магацинот.

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Се вклопува лаптоп до 17".Надворешен USB порт, со изграден во полнење кабел.Анти-кражба во задниот џеб.Таквите мрежа поместена во грбот и рамото ремени.Количка за на рака им овозможува да лизгате во текот на багажот се справува.Димензии : 20" висина x 13" должина x 10" длабочина.Rockland воена tacktical ранец има molle webbing систем за приложување на дополнителни тактички брзини.Голем простор за складирање со повеќе прегради за да ги организирате вашите лични предмети.Една од главните изградени во, поместена лаптоп оддел држи до 17" лаптоп.Една поместена организатор оддел за ipad, книги, облека.Два пред zip џебови со организаторот за iphone, пенкала, копчиња паричник.Надворешен USB порт, со изграден во полнење кабел така, можете да го полните вашиот телефон на движење.Headphone порта ви овозможува да слушате вашата омилена музика.Анти кражба џеб на грбот, како и да количка ракав да се лизга во текот на багажот исправена багаж се справува.Поместена и вентилирани грбот и рамото ремени дозволи за удобно да се носат.Рамо ремени се прилагодува со половината тока за дополнителна поддршка.Двојно stitched полиестер и тешки патент за супериорен издржливост.Мерки 13" x 8.5"x 20"Х.

Основни карактеристики

Најдобри понуди