• Обновено
Hethrone Женска Лаптоп Ранец 15.6 Инчен Стилски Анти Кражба Повик за Патување Компјутер Rucksack водоотпорен Училишниот Ранец со USB Розова Сива

Hethrone Женска Лаптоп Ранец 15.6 Инчен Стилски Анти Кражба Повик за Патување Компјутер Rucksack водоотпорен

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

USB Порта Дизајн - Вграден USB ПОРТА е погодно за полнење да се појави на вашиот мобилен телефон од страна на поврзани моќ банка.Совршен Простор за Складирање - Лаптоп rucksack со совршена големина за да се одржи 15.Анти Кражба Ранец - Rucksack жените има голем отворање и мора да се отвори со двете раце.Добар избор за работа ранец, бизнис ранец, патување rucksack.Зајакнати рабови и челична рамка на главната преграда задржи совршен облик на вреќа.Тоа е невозможно за крадецот да го отворите ранец.По-продажбата на услугата - без ризик!Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Исто така погоден за студенти, млади, може да се користи како колеџ ранец, училиште rucksack.лесни, Нула-отпорни, Анти-солза & Анти Вода Јавните.

Основни карактеристики

Најдобри понуди