• Обновено
Ранец за Девојки FITMYFAVO Училиште Книга кеси Девојки Ранци за Основно Колеџ Жените Лаптоп Ранци

Ранец за Девојки FITMYFAVO Училиште Книга кеси Девојки Ранци за Основно Колеџ Жените Лаптоп Ранци

Rating 
DEN 647.76

Залиха
Во магацинот.

Патент затворање. ????Девојка Ранци'External Димензија : 15.7"H x 11" L x 5.1" W - најмногу одговара на сите основно средно училиште торби; Капацитет на 15 L обезбедува доволно голем простор за да се одржи дневниот essentials.Ремени должина од 16" мин до 34" макс.Одговараат за Минимална Возраст на 3+. ????️Капацитет на Девојки Ранец : Ова daisy училишниот ранец се вклопува до 14-инчен лаптоп и A4 врзива.Двојно надвор џебови за чување шишиња и чадор.Внатре мрежа и патент џебови погодно за да го организирате вашиот телефон, паричник, картички, испит резерви, како и други секојдневни работи. ????️Симпатична s daisy училишниот ранец е направен од слатки daisy печатени ткаенини и има име ознака на врвот на мвр, што ќе ви овозможи да се регистрирате името и да се направи вашето училиште торба уникатен.Главната преграда се вклопува на училиште врзивно и неколку книги, мрежа патент џебови и предни џебови може да се одржи вашата повеќето секојдневни работи и Подлога.Се носат на лесно со поместена ремени, ние, исто така, направени се справи со поголем за подобро да се справи со начинот на употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди