• Обновено
Vere Глорија Мажи Жени Платно од Кожа Ранци, 15 Инчен Лаптоп Ранец, Училишни Торби за Момчиња, Девојки, Патување Пешачење Daypack

Vere Глорија Мажи Жени Платно од Кожа Ранци, 15 Инчен Лаптоп Ранец, Училишни Торби за Момчиња, Девојки, Патување

Rating 
DEN 3119.76

Залиха
Во магацинот.

Увезени.Памук обвивка.Drawstring затворање.Здрав Памук обвивка; парична Казна бронза метал и мазна патент; деликатна крои технологија.Пространа Складирање : главната преграда со лаптоп ракав одговара за 15" лаптоп, две мулти-функција џебови и еден внатрешни работи патент џеб; доволно големи за да се одржи речиси сите вашите дневни потреби како што се книги, облека, козметички чанти, очила за сонце, копчиња, картички и така натаму; еден пред патент џеб и два страна патент џебови зголемување на просторот; дополнителни задната страна џеб за мали нешта, подготвени во рака.Моден зајакнат врвот се справи ви овозможува да го носат во некој друг начин.Разноврсна еден пред патент џеб, два страна патент џебови; дополнителни задната страна патент џеб Димензии : 28cm/12"x 16cm/7"x 42cm/16.5"(Dxšxv); рамо појас ширина : 7cm; прилагодлива должина : 45-90cm/17.7-35" Нето тежина : 0.9 кг/1.9 Фунти Пакет : една мулти-функција ранец answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings итн, може да биде мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект. 100% Пари назад, ако не се задоволни.Vere Глорија е само овластени трговец за Vere Глорија трговска марка(СЕРИСКИ БРОЈ : 86442515) производи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди