• Обновено
AMUMU Лаптоп Ранец Бизнис Патување Издржливи - Црна

AMUMU Лаптоп Ранец Бизнис Патување Издржливи - Црна

Rating 
DEN 768.00

Залиха
Во магацинот.

Обичај вода-отвратителен ткаенина.Лаптоп и i Pad прегради.Супер големи крпа прегради.Додатоци за складирање џебови.Тајната џебови за паричник.Обичај вода-отвратителен ткаенина Лаптоп и i Pad прегради Супер голема крпа прегради Додатоци за складирање џебови Тајна џебови за паричник Спецификации : Површински Слој : Вода-Отвратителен 900 D Полиестер Средината Слоеви : Пена, ЕВА, EPE Внатрешниот Слој : Полиестер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди