• Обновено
Мажите и Жените Компјутер Ранци Туристички Лет Водоотпорен Перница, Бизнис Ранец, Погоден за 17.3 Инчен Лаптоп, Полнење преку USB Приклучок Ранец со Тркала

Мажите и Жените Компјутер Ранци Туристички Лет Водоотпорен Перница, Бизнис Ранец, Погоден за 17.3 Инчен Лаптоп,

Rating 
DEN 2207.52

Залиха
Во магацинот.

▶ [Квалитетот на производот] ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Нашите кеси се надгради за да се држи чекор со глобалните модни трендови.Дизајн стил е бизнис, одмор, и едноставна, но тоа може да се користи за на училиште, патување, патување, запознавање и партии.waterproof The ранец е направен од високо-квалитет полиестер, водоотпорен материјал, кој има добра отпорност на вода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди