• Обновено
Преголеми Патување Лаптоп Ранец Туристички Лет Водоотпорен Перница, Бизнис Ранец, Погоден за 17.3 Инчен Лаптоп, Полнење преку USB Приклучок Училишниот Ранец Торба за ?

Преголеми Патување Лаптоп Ранец Туристички Лет Водоотпорен Перница, Бизнис Ранец, Погоден за 17.3 Инчен Лаптоп,

Rating 
DEN 3119.28

Залиха
Во магацинот.

Одлична за шиење технологија го прави ранец потрајни и посилно да се користи. ▶ [Квалитетот на производот] ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Тоа може совршено да ги заштити вашите лични предмети дури и на дождливите денови.Како што се 17-инчни компјутери, мобилни телефони, 500ml шишиња, бизнис документи, облека за кратки патувања за 2-3 дена, итн. ▶ [Спецификации] Можете лесно може да го организирате вашиот багаж.Ние го развиваме нашиот софтверски пакети со изучување на податоците добиени повратни информации од клиентите. ▶ [Единствена функција] Надворешни USB интерфејс, можете да го полните вашиот мобилен телефон, кога носите со вас, кој е удобен за носење.Само избришете ги нечистотија нежно со влажна крпа.Три-слој backpack A посебен простор е додадена на продавница за PC.Тоа може да се користи како ранец во секојдневниот живот, и мека врвот се справи може да се претвори оваа кеса во една рачна ташна.биле додадени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди