• Обновено
Комбиња Motivee 3-Б Големи Лаптоп Ранец (Црно/Црн)

Комбиња Motivee 3-Б Големи Лаптоп Ранец (Црно/Црн)

Rating 
DEN 1535.76

Залиха
Во магацинот.

15" рамо капка 19"X15"Х5.5" Големи главната преграда со лаптоп ракав, Дополнителни пред zip џебови. 15" рамо капка 19"X15"Х5.5" Големи главната преграда со лаптоп ракав, Дополнителни пред zip џебови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди