• Обновено
1/2-3/8-16 x 3 Груб Навој Штекер Рамо Завртка Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 150

1/2-3/8-16 x 3 Груб Навој Штекер Рамо Завртка Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 150

Rating 
DEN 1740.00

Залиха
Во магацинот.

4980"Рамо Должина : 3"Нишка Должина : 0.312"Нишка на Теренот : 3/8-16 Thread Теренот Тип : Coarse Thread на Ветер : Right System на Мерење : Inch Material : Нерѓосувачки Челик 18-8 Finish : Целната Рамнина (Не Позлата)Глава Тип : Cylindrical Drive Тип : Внатрешни Hex Average Парче Тежина : 0., може да се разликуваат од тие на сликата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди