• Обновено
Vandel Џеб – Дизајнер Стап-На Ткаенина Телефон Паричникот за Жените, Симпатична Кредитна Картичка во Држачот за Назад на Телефонот и iPhone Случај, Еластичен Материјал Р

Vandel Џеб – Дизајнер Стап-На Ткаенина Телефон Паричникот за Жените, Симпатична Кредитна Картичка во Држачот

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

За разлика од гума џебови дека само задржете 1-2 картички, леплива паричникот Вандалот џебови се еластичен да се одржи многу повеќе, додека се уште не дозволуваат лесен пристап до сите на вашите картички.Кога сте подготвени да го симнат, iphone пари носителот отстранува без да остават било леплива остатоци.By користејќи еластичен материјал, наместо на силициум, ќе добие многу посигурно телефон паричник.Картичка Нема да Падне : Облик со заоблени рабови, Vandel Џебови се совршен кредитна или бизнис картичка во држачот за назад од вашиот smartphone.Удобноста никогаш не изгледаше толку добро!Ние имаме многу симпатична стилови, па вашиот телефон wallet (паричник) може да одговара на вашата уникатна личност.Ние ги користиме најсилните Spandex ткаенина на располагање. 【Одличен Божиќ Подарок за Жени и Девојки】 На Vandel Картичка Паричникот Џеб го прави совршен Ден на Мајката, Дипломирањето, Подароци, Божиќ Подарок, или Порибување Stuffer.

Основни карактеристики

Најдобри понуди