• Обновено
Vandel Џеб – Дизајнер Стап-На Ткаенина Телефон Паричникот за Жените, Симпатична Кредитна Картичка во Држачот за Назад на Телефонот и iPhone Случај, Еластичен Материјал Р

Vandel Џеб – Дизајнер Стап-На Ткаенина Телефон Паричникот за Жените, Симпатична Кредитна Картичка во Држачот

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

Тие се совршен додаток за на училиште, на работа, теретана, или на патување.Телефонот ракав стапови на вашиот телефон или случај.Нашата симпатична карта сопствениците и се држи на паричници се тенок и лесен, па лесно можете да ставите вашиот телефон во вашиот џеб, торба, или ташна.Еластичен Ткаенини : за Разлика од гума телефон паричник, Vandel Џебови се направени од еластичен Spandex материјал кој може да се прошири на цврсто држете објекти на различни форми и големини, вклучувајќи кредитни картички, бизнис картички, секој студент ID, пари (кеш), приходи.Еластичен Материјал.Одговара за Сите Телефони : Компатибилен со i Phone 13 Про, i Phone 13 Про Max, i Phone 12 Про, Max, 11 Про, Max, XS, XR, 8, 8 плус, 7, 7 Плус, 6, 6 Плус, 5, 5s, 5c, Samsung Галакси S20, Ултра, S10+, S10e, S9, S9 плус, S8, S6, S5, Галакси Забелешка, LG, Google Пиксели.Џеб за држачот на паричникот ракав останува рамно на задната страна на телефонот. 【Одличен Божиќ Подарок за Жени и Девојки】 На Vandel Картичка Паричникот Џеб го прави совршен Ден на Мајката, Дипломирањето, Подароци, Божиќ Подарок, или Порибување Stuffer.Супер Удобен : Нема повеќе тешки паричникот!Vandel Џебови се тенок и лесен за да ги собере удобно во вашиот џеб или ташна.Нашата силна лепило држи цврсто во вашиот телефон, со или без случај.Не ја пропуштајте нашата Црн петок и Сајбер понеделник Нуди!.Кога сте подготвени да го симнат, iphone пари носителот отстранува без да остават било леплива остатоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди