• Обновено
Sinjimoru Магнетни Паричникот за Apple MagSafe Паричник, Магнетни Телефон Паричникот Држиме за како Монтажни Телефон Држачот на Компатибилен со iPhone 12 Про Случај & iPhone 13 Сериј?

Sinjimoru Магнетни Паричникот за Apple MagSafe Паричник, Магнетни Телефон Паричникот Држиме за како Монтажни

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

СИЛНА МАГНЕТНА КАРТИЧКА НОСИТЕЛОТ : магнет за Mag Safe ви овозможува да го држете вашиот телефон безбедно и носат вашите картички, каде било!.ТЕНОК се ПРОТЕГА МАГНЕТНИ ПАРИЧНИК : Висок квалитет на ткаенина на картичката паричникот ќе се одржи на 5 картички вклучувајќи кредитни картички и лична карта.БЕЗБЕДНА КАРТИЧКА СЛУЧАЈ СО РАЗМАВТА : размавта од паричникот за i Phone картата обезбедува безбедноста на вашите лични информации.КОМПАТИБИЛЕН СО MAGSAFE IPHONE КАРТА НОСИТЕЛОТ : Компатибилен со i Phone 12 серија & i Phone 13 Серија.Обидете се на нашиот М-Плоча компатибилен со Mag Safe додатоци.ПАКЕТ & ГАРАНЦИЈА : пакетот вклучува М-Размавта x1, прирачник x1. Sinjimoru нуди 90 дена гаранција за сите наши производи.Ве молиме слободно контактирајте со нас : ).

Основни карактеристики

Најдобри понуди