• Обновено
Vandel Џеб – Дизајнер Стап-На Ткаенина Телефон Паричникот за Жените, Симпатична Кредитна Картичка во Држачот за Назад на Телефонот и iPhone Случај, Еластичен Материјал Р

Vandel Џеб – Дизајнер Стап-На Ткаенина Телефон Паричникот за Жените, Симпатична Кредитна Картичка во Држачот

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

Картичка Нема да Падне : Облик со заоблени рабови, Vandel Џебови се совршен кредитна или бизнис картичка во држачот за назад од вашиот smartphone.Нашата единствена форма телефон џеб е специјално дизајниран за да се направи одржување и пристап до вашите картички толку лесно како е можно.By користејќи еластичен материјал, наместо на силициум, ќе добие многу посигурно телефон паричник.Удобноста никогаш не изгледаше толку добро!Ние имаме многу симпатична стилови, па вашиот телефон wallet (паричник) може да одговара на вашата уникатна личност. 【Одличен Божиќ Подарок за Жени и Девојки】 На Vandel Картичка Паричникот Џеб го прави совршен Ден на Мајката, Дипломирањето, Подароци, Божиќ Подарок, или Порибување Stuffer.Нашите еластичен материјал картичка паричникот безбедно го држи вашите картички, па вие не мора да се грижите за губење на нив.Тие се совршен додаток за на училиште, на работа, теретана, или на патување.Одговара за Сите Телефони : Компатибилен со i Phone 13 Про, i Phone 13 Про Max, i Phone 12 Про, Max, 11 Про, Max, XS, XR, 8, 8 плус, 7, 7 Плус, 6, 6 Плус, 5, 5s, 5c, Samsung Галакси S20, Ултра, S10+, S10e, S9, S9 плус, S8, S6, S5, Галакси Забелешка, LG, Google Пиксели.Не ја пропуштајте нашата Црн петок и Сајбер понеделник Нуди!.Можете да одржите вашиот ПРОЕКТ и пари.Држи до 6 Картички.Функцијата Ги Исполнува Мода.Нашата симпатична карта сопствениците и се држи на паричници се тенок и лесен, па лесно можете да ставите вашиот телефон во вашиот џеб, торба, или ташна.Стапови, Директно до Вашиот Телефон или Случај.Телефонот ракав стапови на вашиот телефон или случај.Картички Нема да Падне Надвор.Еластичен Ткаенини : за Разлика од гума телефон паричник, Vandel Џебови се направени од еластичен Spandex материјал кој може да се прошири на цврсто држете објекти на различни форми и големини, вклучувајќи кредитни картички, бизнис картички, секој студент ID, пари (кеш), приходи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди