• Обновено
Лепило Телефон Карта Носителот Џеб, Стап-На Паричник, Кредитна Картичка Торбичка, Еластична & Lycra, Компатибилен Со iPhone И Samsung Галакси – Сива

Лепило Телефон Карта Носителот Џеб, Стап-На Паричник, Кредитна Картичка Торбичка, Еластична & Lycra, Компатибилен

Rating 
DEN 102.00

Залиха
Во магацинот.

Донесе олеснување во твојот живот и со нашите лепило телефон карта носителот џеб.Придава директно на грбот на вашиот телефон, максимизирање на вашите паметни телефони комунални.Исклучително елегантен и тенки.Еластичност во Lycra дава можност да ги чува сите ваши картички, додека намалување на трошоците во простор за складирање.Паричникот сам по себе не е подебел од една индивидуа на кредитна картичка.Голем како торбичка за вашите пари и кредитни картички, но исто така и шминка, додатоци, накит или други мали предмети.Направени од издржлив, еластична и удобно на допир Lycra Кожа материјал.Овој стап-на паричникот неверојатен зафат е креиран со употреба на индустриски одделение лепило.Компатибилен со сите i Phone, Samsung, Huawei, Google Пиксели и кој друг паметен телефон уреди.Стапчиња се одлични за повеќето рамни површини.Оваа картичка во држачот, исто така, ќе работи одлично на вашиот таблет, биро, или дури и ѕидот.Ви се случува да сакаат користење на нашиот нов тенок Lycra еластична стап-на паричникот!Совршен производ за било minimalists таму.Кажете збогум на обемни паричници или риболов преку вашата чанта.Сега во еден елегантен дизајн добиете сите на вашите важни ингеренциите и финансии директно прикачени на вашиот телефон.Одлични за задржување на парите, но, исто така, било други мали предмети во рамките на разумот.Lycra е совршен материјал за рамнотежа, издржливост.Телефон компатибилност : Универзална компатибилност вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на - i Phone 8, 8 Плус, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Про, Про 11 Max, S, SE втората Генерација, 12, 12 Про, 12 Про Max, 12 Мини, 13, 13 Про, 13 Про Max Samsung S7, S8, S8 Плус, S9, S9 Плус, S10, S10e, S20, S20 FE, S20 5 G, S20 Плус, S20 Плус 5 G, S20 Ултра, S20 Ултра 5 G, S21, S21 Плус Ултра, Huawei, Nokia и Google Пиксели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди