• Обновено
Folkmanis Волкот Pup Рака Марионета, Сива, Бела, Црна, 1 EA

Folkmanis Волкот Pup Рака Марионета, Сива, Бела, Црна, 1 EA

Rating 
DEN 734.16

Залиха
Во магацинот.

Направени со користење на највисок квалитет на материјали.Идеален за фаза и марионета театар, раскажување приказни, настава, дневни, предучилишното, претендираат игра, играње на улоги, презентации, игри, забави и подароци.Кукли згрижувачките интеракција, да ги инспирира изразување и негување соработка, сите додека помагање на децата да развијат општествени вештини преку разиграно работењето со родителите или peers.Лесно да се хранат и да се грижи за, само додадете многу љубов и snuggly забава.Лесно се анимираат движечкиот муцката и предните нозе на овој cuddly и меки кукла.Вашата страна контроли на устата, изрази и грбот на овој многу интерактивни диви животни кукла.By поттикнување експресивен акција, за децата да стекнат доверба во нивната способност за позитивно да влијаат на нивните светот, како "играчи на сцената на животот".Идеален за употреба во интерактивна фаза и марионета театар, Folkmanis Кукли се исто така се користи за изведување на наставата, дневни, училиште, сака да игра, игри и забави, или да се спарите со некој книга за раскажување.Неговата слатка експресивен лице карактеристики perky уши, брилијантен сини очи и подвижен муцката.Разноврсна возило за креативна имагинација, кукли понуди отворен игра образец кој може да обезбеди часа на забава за вашето дете enacts омилени приказни и фантазија игра или процеси реакции на актуелните настани во нивните животи.Не осамен волк тип, овој gregarious малиот човек ќе плен на вас за многу љубов да, сигурно ќе стане лидер на вашата кукла пакет.Удобно да се лизга во текот на рака; мерки 13 х 8 х 7 Инчен (Dxšxv).

Основни карактеристики

Најдобри понуди