• Обновено
SimpliCute мечето Кадифен Играчки Рака Кукла со Подвижни Раце Рака, Кукли за Деца на Сите Возрасти

SimpliCute мечето Кадифен Играчки Рака Кукла со Подвижни Раце Рака, Кукли за Деца на Сите Возрасти

Rating 
DEN 515.76

Залиха
Во магацинот.

ОРИГИНАЛНИОТ ДИЗАЈН : Нашите ексклузивни збирка од препарирани животни рака кукли се супер меки и unabashedly симпатична!Уникатно дизајниран во Јужна Калифорнија и создадени со премиум кадифен материјал за максималниот квалитет можете да смисла на прв допир.ЛЕСНО ЗАШТИТА : На нејасни мечка plushie грбот е составен од мека синтетички влакна, одржување на доенчиња и мали години безбедно за време на груба игра.Направени со засилен крои и полиестер кутии.Место чисти или машина за миење на нежна циклус во внатрешноста на облека торба.КРЕАТИВНИ се ИГРА : Охрабрува имагинативна игра и социјален развој преку кукла театар, активни раскажување, и играње на улоги.Овие кукли се големина за деца и возрасни, па се донесе целото семејство заедно за некои квалитетни време!.ТАКА GIFTABLE : Simpli Cute полнети животни кукли направи убави подароци за наставниците и дневни работници, бебето тушеви, родендени, Божиќ и други посебни празници.Нема прилика?Даде дар на слатки за себе и за своите најблиски дома!.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ : сакаме сè и ништо симпатична, и ние сакаме да се сакаме нашите производи, колку што тоа го направи!Ако има нешто што треба кога шопинг со нас, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогне.Симпатична Мечка Рака Кукла Кадифен Играчки со Simpli Cute.

Основни карактеристики

Најдобри понуди