• Обновено
Близнаци&Гениј Tyrannosaurus & Ајкула Рака Кукли Јура Диносаурус и Морски Животни Светот Акција Фигура Поставена Смешно & Исплашени Главата Рака, Кукли за Дома, Сцената и ?

Близнаци&Гениј Tyrannosaurus & Ајкула Рака Кукли Јура Диносаурус и Морски Животни Светот Акција Фигура Поставена

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

【Мека ПВЦ Безбедно Материјал 】Оваа глава кукла е направен на безбедно материјал и издржливи гумени материјал, Многу реална; Супер флексибилни рака кукла.ASTM/EN71/CPSIA/CE одобрено. 【Реален Изглед】 Оваа страна кукла е рачно насликани да имаат реален изглед.Децата може да се движи прстите, да направи устата отворите или затворите, и, исто така, направи бескрајни изрази на лицето, кои едноставно како вистински диносаурус. 【Учење од Забава 】Деца може да се добие знаење на диносаурусите " име, видови и животни навики, кои исто така може да помогне да се мотивира нивната љубопитност, исто така, ги охрабрат децата да ја користат својата имагинација активно. 【Совршен Подарок 】Ако вашите деца љубов на Диносаурус, оваа рака кукли ќе биде Божиќ, роденден или фестивал подарок за диносаурус љубовници.Тоа носи повеќе среќа и возбуда за и вие и вашите деца да се истражуваат диносаурус царство. 【Ситуација】Идеален за ноќта на Вештерките играчки, исто така фаза и марионета театар, раскажување приказни, настава, дневни, предучилишното, претендираат игра, играње на улоги, презентации, игри, забава подароци и така натаму.Имаме направено животни според своите прототипови во цел дека не само интригантна деца љубов над животните играчки, но, исто така, помага да се изгради свест за заштита на животните.Ние сме со користење безбеден и мека ПВЦ материјали, Сертифицирани производи со меѓународните стандарди, а има за Цел да ви понудиме повеќе безбедно, реално, образовни и живописни природата на животните играчки, вклучувајќи праисториски животни, Океанот creatives, Диви и домашни животни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди