• Обновено
Melissa & Даг Радосна Миленици Рака Кукли (Сет од 4)

Melissa & Даг Радосна Миленици Рака Кукли (Сет од 4)

Rating 
DEN 515.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа е одлично за изградба на моторни вештини и самодоверба, премногу!Направени со светло ткаеше, перат ткаенини и изграден за да трае, овие мека и слатка страна кукли се сигурни да се биде одат-на играчки за годините што доаѓаат.На Melissa & Даг Радосна Миленици Рака Кукли направи исклучителна дарба за деца на возраст од 2 до 6.За повеќе од 30 години, Melissa & Даг создаде убаво дизајниран имагинација и креативност-предизвика производи кои NBC News повици на "златен стандард во раното детство се игра.Нашиот телефонски број е на секој производ!.Ако вашето дете не се вдахновени, да ни даде на повик и ние ќе го направи тоа право.ЗАБАВНА КУКЛА СЕТ : На Melissa & Даг Радосна Миленици Рака Кукли сет содржи 4 мека рака, кукли, вклучувајќи зајакот, папагал, маче и куче.

Основни карактеристики

Најдобри понуди