• Обновено
Melissa & Даг Дизни Мечо Пух Soft & Cuddly Рака Кукли

Melissa & Даг Дизни Мечо Пух Soft & Cuddly Рака Кукли

Rating 
DEN 515.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа е дел од една поголема визија за да се Врати во Детството." Ние дизајн секоја играчка највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.Нашиот телефонски број е на секој производ!Од Производителот Од класични дрвени играчки да занаети, претендираат да играат и игри, Melissa & Даг производи обезбеди launch pad да се запали имагинација и чувство на чудење на сите деца, па тие може да се открие себеси, своите страсти, и нивната намена. Додадете Melissa & Даг Делукс Кукла Театар да се коло од претендираат игра искуство и им даде на децата друга опција за ангажирање на екранот-бесплатно да се забавуваат.ЗАБАВНА КУКЛА СЕТ : На Melissa & Даг Мечо Пух Рака Кукли сет содржи 4 мека рака, кукли, вклучувајќи Пу, Piglet, Tigger и Eeyore.Ако вашето дете не се вдахновени, да ни даде на повик и ние ќе го направи тоа право.Родителите може да се праша децата да се идентификуваат секој знак.Бидејќи со давање на децата вистинско детство со простор и слобода да истражуваат нивниот свет, ние им даде на патот кон остварување на нивниот целосен потенцијал!.Родителите може да се одржи еден марионета на својата рака и на друг нивното дете страна, со користење на нивните марионета да побара детето е марионета прашања.Од компанијата основање повеќе од 25 години, Melissa & Даг постојано се доставени иновативни производи кои се инспирираат отворени размислување, ги охрабри децата да гледаат нови можности, и нудат Безброј Начини на Игра.МЕКА-ПОЛНЕТИ КАДИФЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата fuzzy рака-кукла сет е направена од мека-полнети кадифен материјал кој не само што ги поттикнува гушвам време, но се перат за лесно расчистување.ГОЛЕМИНА ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ : на Оваа страна-кукли сет е со големина за да одговара на деца и повеќето возрасни лица.Тоа е одлично за изградба на моторни вештини и самодоверба, премногу!Направени со светло ткаеше, перат ткаенини и изграден за да трае, овие мека и слатка страна кукли се сигурни да се биде одат-на играчки за годините што доаѓаат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди