• Обновено
Melissa & Даг Штала Пријатели Рака, Кукли, Сет од 6 (Крава, Овца, Коњ, Патка, Пилешко, Свинско)

Melissa & Даг Штала Пријатели Рака, Кукли, Сет од 6 (Крава, Овца, Коњ, Патка, Пилешко, Свинско)

Rating 
DEN 704.16

Залиха
Во магацинот.

" Ние дизајн секоја играчка највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.Нашиот телефонски број е на секој производ!.Одлично за моторни вештини и самодоверба, премногу!Направени со светло ткаеше, перат ткаенини и изграден за да трае, овие мека и слатка ракавица кукли одговара деца и повеќето возрасни и сте сигурни да се врати на играчки за годините што доаѓаат.Ако вашето дете не се вдахновени, да ни даде на повик и ние ќе го направи тоа право.ПОДАРОК ЗА ДЕЦА од 2 ДО 6 : Овие кукли се направи исклучителна дарба за деца на возраст од 2 до 6.Децата учат моторни вештини, рака-око координација, комуникација, вештини, самодоверба, и повеќе.За повеќе од 30 години, Melissa & Даг создаде убаво дизајниран имагинација и креативност-предизвика производи кои NBC News повици на "златен стандард во раното детство се игра.На Melissa & Даг Штала Пријатели Рака Кукли направи исклучителна дарба за деца на возраст од 2 до 6. "ЗЛАТЕН СТАНДАРД ВО детска ИГРА" : За повеќе од 30 години, Melissa & Даг создаде убаво дизајниран имагинација и креативност-предизвика производи кои NBC News наречена "златен стандард во раното детство се игра.Родителите може да се одржи еден марионета на својата рака и на друг нивното дете страна, со користење на нивните марионета да побара детето е марионета прашања.ЗАБАВНА КУКЛА СЕТ : На Мелиса е insert во пакет служи како марионета театар. Додадете Melissa & Даг Делукс Кукла Театар да се коло од претендираат игра искуство и им даде на децата друга опција за ангажирање на екранот-бесплатно да се забавуваат.Едноставно ракавица кукли им помогне на децата и возрасните дејствува надвор сцени, вежбате новиот вокабулар, и поминуваат квалитетно време игра заедно.Оваа Melissa & Даг кукла сет нуди повеќе начини да се збогати претендираат-игра искуство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди