• Обновено
Rodayna 15 Рака Контрола Род се Држиме за Додаток за Рака Кукли Кукла Ventriloquist, 2 Пакет(Blue&Жолт)

Rodayna 15 Рака Контрола Род се Држиме за Додаток за Рака Кукли Кукла Ventriloquist, 2 Пакет(Blue&Жолт)

Rating 
DEN 503.76

Залиха
Во магацинот.

Метал кукла рака контрола Род може да се создадат повеќе живописни и интересни движења за кукла.Храна-одделение од нерѓосувачки челик род материјал за безбедност, и тоа е тешко не- ' рѓа карактеристики.Истата храна одделение силиконски се справи и заштитник ги заштитиме нашите деца и здравјето, како професионална детска играчка компанијата, ние сме посветени на користење на најбезбедните материјали.Здраво на сите!.Im Кети и јас почнав оваа играчка компанија со сестра ми пред две години.Сестра ми е играчка дизајнер со 19 години искуство во индустријата.Во моментов ние имаме развиено Rodayna рака кукла серија(момчиња, девојки, готвачи, пожарникари, роботи), и Rodayna рака кукла контрола прачка серија.Малите модели во реклама слики се моите деца.Вистински слики, едноставно снимање, само за да покажат нашата искреност и оригиналниот аспирација на обезбедување на квалитетни производи и услуги на нашите клиенти.Ви благодариме повторно за вашиот избор.Здраво на сите!Im Кети и јас почнав оваа играчка компанија со сестра ми пред две години.Сестра ми е играчка дизајнер со 19 години искуство во индустријата.Во моментов ние имаме развиено Rodayna рака кукла серија(момчиња, девојки, готвачи, пожарникари, роботи), и Rodayna рака кукла контрола прачка серија.Малите модели во реклама слики се моите деца.Вистински слики, едноставно снимање, само за да покажат нашата искреност и оригиналниот аспирација на обезбедување на квалитетни производи и услуги на нашите клиенти.Ви благодариме повторно за вашиот избор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди