• Обновено
Tabby Мачка Рака Кукли Kitty Кадифен Животинско Играчки, Кукли за Имагинативна Игра Претендираат Порибување на Раскажување приказни

Tabby Мачка Рака Кукли Kitty Кадифен Животинско Играчки, Кукли за Имагинативна Игра Претендираат Порибување

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Постојат многу стилови на Животните рака, кукли за деца и родители да се избере–млекото од крава, bunny, волкот, koala, овци,пес,глушец,мачка и мајмун и др.Одлично за поттикнување на имагинативна игра, кукла шоу, кукла фаза, креативните за училница или црква амбиент.Добро за обука деца' моторни вештини/рака-око координација/комуникациски вештини/самодоверба/ социјално-емоционални врски и др. 10 инчи во висина,одговара за раце на двајцата родители и деца.Направени од високо квалитетна мека и нејасни ткаенина.Симпатична Tabby мачка само совршен за мачка љубовници.Децата можат да уживаат часа на креативно си игра со овие играчки.Животно Рака кукли обезбеди забава начин да се каже една приказна со многу characters Ideal за сцената и марионета театар, раскажување приказни, настава, дневни, предучилишното, претендираат игра, играње на улоги, презентации, игри, забави и gifts Fit ЗА : дома, во училиште, дневни и работна терапија.Кукли се користи од страна на практичарите за писменост, јазик и социјална/однесувањето развој.

Основни карактеристики

Најдобри понуди