• Обновено
Magline STK8AA1 Алуминиум 4 Тркала Количка за Рака Камион, се Справи со Јамка, Мувла-На Гумени Тркала, 200 кг Капацитет, 73 Висина, 17 Ширина x 16 Длабочина

Magline STK8AA1 Алуминиум 4 Тркала Количка за Рака Камион, се Справи со Јамка, Мувла-На Гумени Тркала, 200 кг

Rating 
DEN 6696.00

Залиха
Во магацинот.

Noseplate Ширина : 14 инчи.MAGLINER Конвертибилна Снек Рака Камион може да биде вклучен од страна камион на платформа камион за да се приспособат на големи товари.Совршен за храна и грицки испорака персонал.Вклучува U-јамка се справи со што дозволи една рака операција.Екстра долг виткање тубуларна носот продолжување држи до 80 кг.Лесна алуминиумска конструкција.Вклучува 5a гума вртливата casters со сопирачки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди