• Обновено
Рака Шопинг Кошничка Преносни Количка За Домаќинство Алуминиум Легура Багаж Камион Рака Количка Мал Шопинг Количка Случај, Dreamcrown

Рака Шопинг Кошничка Преносни Количка За Домаќинство Алуминиум Легура Багаж Камион Рака Количка Мал Шопинг Количка

Rating 
DEN 1128.00

Залиха
Во магацинот.

1. Материјал : алуминиум легура + железо жица. 2. Воланот е изработен од СТП, која има добра цврстина и не е лесно да се превртам. 3. Не-deformable челик мрежа материјал има добра товарот перформанси, рѓа-доказ и носат-отпорни, трајни и здрав. 4. Продолжување на главната рамка се користи како се справи, што е повеќе удобен и лесен за да помогнам и да се повлече. 5. Количка за дизајн за лесна за носење.Кои сме ние : Нашето е ново и сосема целта на марката е луѓе-ориентирана, да се понуди на клиентите најдобро искуство и услуги.1. Материјал : алуминиум легура + железо wire2. Воланот е изработен од СТП, која има добра цврстина и не е лесно да се превртам.3. Не-deformable челик мрежа материјал има добра товарот перформанси, рѓа-доказ и носат-отпорни, трајни и sturdy4. Продолжување на главната рамка се користи како се справи, што е повеќе удобен и лесен за да помогнам и да се повлече.5. Количка за дизајн за лесно carrying6. Кошница големина : 30x31x40 CM7. Проширена големина : 42x39x91 CM, виткање големина : 90x39x19 CM8. Нето тежина : 2 KG.

Основни карактеристики

Најдобри понуди