• Обновено
Намирници Комунални Шопинг Количка, Преносни Свитлива Алуминиум Легура Багаж Камион Рака Количка Мал Шопинг Количка Случај, Dreamcrown

Намирници Комунални Шопинг Количка, Преносни Свитлива Алуминиум Легура Багаж Камион Рака Количка Мал Шопинг

Rating 
DEN 2289.60

Залиха
Во магацинот.

1. Материјал : алуминиум легура + железо жица. 2. Воланот е изработен од ЕВА, која има добра цврстина и не е лесно да се превртам. 3. Не-deformable челик мрежа материјал има добра товарот перформанси, рѓа-доказ и носат-отпорни, трајни и здрав. 4. Продолжување на главната рамка се користи како се справи, што е повеќе удобен и лесен за да помогнам и да се повлече. 5. Количка за дизајн за лесна за носење.Кои сме ние : Нашето е ново и сосема целта на марката е луѓе-ориентирана, да се понуди на клиентите најдобро искуство и услуги.1. Материјал : алуминиум легура + железо wire2. Воланот е изработен од ЕВА, која има добра цврстина и не е лесно да се превртам.3. Не-deformable челик мрежа материјал има добра товарот перформанси, рѓа-доказ и носат-отпорни, трајни и sturdy4. Продолжување на главната рамка се користи како се справи, што е повеќе удобен и лесен за да помогнам и да се повлече.5. Количка за дизајн за лесно carrying6. Кошница големина : 30x31x40 CM7. Проширена големина : 42x39x90 CM, виткање големина : 90x39x19 CM8. Нето тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди