• Обновено
Wesco Индустриски Производи 270389 Алуминиум Долго Палубата Камион со Преклопна Рачка, Гума Не-Означување на Рициново Тркала, 660 Фунти Капацитет, 18-1/2 Ширина x 58-1/2 Должина

Wesco Индустриски Производи 270389 Алуминиум Долго Палубата Камион со Преклопна Рачка, Гума Не-Означување на

Rating 
DEN 2159.28

Залиха
Во магацинот.

Алуминиум долго палубата камион со преклопна рачка.TPR гума не-означување на рициново тркала.Лесен алуминиум палубата.Заврши околу агол браник.Шест 5-инчи casters, четири зглобот на завршува, две цврсти во центар.Wesco алуминиум палубата долга камион со преклопна рачка.TPR гума не-означување на рициново тркала.Лесен алуминиум палубата.Заврши околу агол браник.Шест 5-инчи casters, четири зглобот на завршува, две цврсти во центар.Платформа големина мерки 29-инчи ширина од 19-инчи должина. 5-инчи четири зглобот и две цврсти рициново големина. 660 килограми капацитет.Мерки 18-1/2-инчи ширина од 35-1/2-инчи висина од 58-1/2-инчи длабочина.Тежина : 44 lb.

Основни карактеристики

Најдобри понуди