• Обновено
Gakee Скалило Алпинист Количка 460LBS Капацитет, Качување Скалило Количка со 6 Тркала Висина Прилагодливи се Справи со Тешки Количка за Рака Количка за Скали (460 LBS)

Gakee Скалило Алпинист Количка 460LBS Капацитет, Качување Скалило Количка со 6 Тркала Висина Прилагодливи се

Rating 
DEN 3359.76

Залиха
Во магацинот.

Со расклопна структура, тоа е лесно да се носат и продавница.Ширевте димензија : 45"x18"x10".Овој производ обезбедува стабилна и непречено функционирање кога си носи тешки предмети нагоре и надолу по скалите Спецификација Рамка Материјали : Челик Капацитет : 460 lbs Димензија : 45"x18"x10" Здиплен Димензија : 29"x18"x10" Приспособување на Височината на Дршката : 29"-45" Тркала Дијаметар : 5" Тркала Материјал : Гума + СТП.Широко се Користи : Ова скалило може да се користи на различни прилики, како што се апарати за домаќинство, фабрика, магацин, логистика, дистрибуција, и се прилагодува на трева, скалите, тепих, цемент кат, итн.Приспособување На Височината На Дршката : 29"-45".На качување скалило тркала се направени од високо квалитетна гуми за непречено тркалање и помалку бучава.Ова е пренослив качување скалило количка, направена од челична рамка и гумени тркала,која има еден пар на три тркала,која може ефикасно да им помогне на кошничката "прошетка" низ скалите, curbs и пречки.Расклопна и Преносни : Лесно се огради надолу за компактен складирање кога не е во употреба; складирање во багажникот на вашиот автомобил, под кревет, во плакарот или гаража.Ако имате било какви се инсталира проблем или други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите услуги одделот обезбеди 24 часа услуги за вашите прашања.Укината димензија : 29"x18"x10".Ова е солидна скалило алпинист количка, направена од челична рамка и гумени тркала.Качување скалило количка рамка материјали : Челик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди