• Обновено
Милвоки.со Рака Камиони 40715 Апаратот Камион со Пункција Доказ Гуми и Ratchet Појас Tightener

Милвоки.со Рака Камиони 40715 Апаратот Камион со Пункција Доказ Гуми и Ratchet Појас Tightener

Rating 
DEN 6095.52

Залиха
Во магацинот.

Ratchet појас заострените ви помага да ги обезбедите големи апарати.Дуо Durometer заштитни влошки за заштита на товарот. 800 Фунти капацитет.Автомобилската сигурносен појас се користи за сила.Не-означување на тркала.Опис на производот Оваа Милвоки.со Апаратот камион има ratchet појас заострените да се обезбеди големи апарати.Таа има двојна ratcheting систем за дополнителна безбедност.Ако еден ratchet треба да пропадне, втората ratchet ќе го поддржи оптоварување.Овој камион користи 3/4-Инчен челик цевки и има 800 Фунти капацитет.Тоа е Дуо Durometer заштитни влошки-внатрешниот дел е цврсти материјал за да се обезбеди подлога на рамката, и надворешниот материјал е помек за заштита на товарот.Ременот е автомобилска сигурносен појас со двојно од stitched webbing употреба на сила.Заштитна подлога спречува тока од поврзеш со товарот.Тркалата се не-означување.Оваа страна камион има прав обложени заврши и бродови целосно состави.Милвоки.со-Името на Добрите Доверба.Од Производителот Оваа Милвоки.со Апаратот камион има ratchet појас заострените да се обезбеди големи апарати.Таа има двојна ratcheting систем за дополнителна безбедност.Ако еден ratchet треба да пропадне, втората ratchet ќе го поддржи оптоварување.Овој камион користи 3/4-Инчен челик цевки и има 800 Фунти капацитет.Тоа е Дуо Durometer заштитни влошки-внатрешниот дел е цврсти материјал за да се обезбеди подлога на рамката, и надворешниот материјал е помек за заштита на товарот.Ременот е автомобилска сигурносен појас со двојно од stitched webbing употреба на сила.Заштитна подлога спречува тока од поврзеш со товарот.Тркалата се не-означување.Оваа страна камион има прав обложени заврши и бродови целосно состави.Милвоки.со-Името на Добрите Доверба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди