• Обновено
Magline XLSP Близнаци XL Конвертибилна Рака Камион, Пневматски Тркала, 500 кг Капацитет, 62-3/4 Висина, 57-1/4 Должина x 22-3/4 Ширина

Magline XLSP Близнаци XL Конвертибилна Рака Камион, Пневматски Тркала, 500 кг Капацитет, 62-3/4 Висина, 57-1/4

Rating 
DEN 1843.20

Залиха
Во магацинот.

53-3/4" Платформа кревет должина.Лесна промена на тркала треба без алатки, заштеда на време; тешки супериорен дизајн за издржливост; рициново сопирачки стандард.Не пропадна на површина го зголемува товарот стабилност, се намалува производот штета.Неделен заштеди време, може да биде 8 часа на возачот или повеќе; брз поврзете палубата со подолг, поширок платформа област за постабилна оптоварување редење. 17" Палубата ширина.Испорача повеќе производ за помалку време со помалку напор и да се зголеми ефикасноста на работата, со највисок капацитет во индустријата.2 во 1 камион претвора од 2 до 4 тркала во секунди.Точно 6" со 2" индустриски одделение casters се изедначи на патот над праговите и нерамни површини.Рициново сопирачки стандард.Не пропадна на површина го зголемува товарот стабилност, се намалува производот штета. 62-3/4" Висина, како рака камион. 1200 кг Капацитет, како платформа камион. 45-3/4" Висина, како платформа камион. 18" x 9" Носот. 11-3/16" Платформа висина од подот.Одлично за илјадници користи вклучувајќи уметности и занаети индустрија, пијалаци испорака, корпоративни канцеларии, храна услуга, болници, трговски центри, производство, се движат и складирање, пакет испорака, забавен паркови, саеми, универзитети, вендинг, видео продукција, медицински испорака.Брзо се поврзете палубата со подолг, поширок платформа област за постабилна оптоварување редење. 500 кг Капацитет, како рака камион.Го намалува возачот замор со намалување на мускулната вирус.Точно 6" со 2" индустриски одделение casters се изедначи на патот над праговите и нерамни површини.Неделен заштеди време, може да биде 8 часа на возачот или повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди