• Обновено
Yuventoo Преносни Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж Виолетова

Yuventoo Преносни Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж Виолетова

Rating 
DEN 1701.60

Залиха
Во магацинот.

Вовед : Овој Пренослив Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж е многу корисно во нашиот секојдневен живот.Направени од прво одделение материјал, тоа е б доволно за долгорочна употреба.Тој е компактен и лесен за лесно користење.Со атрактивна цена, тоа е погоден за оние буџет-свесно и мудри потрошувачите.Она што е уште поважно, тоа е неопходен додаток за секое семејство!Само цел, без двоумете се!Карактеристики : 1. Тоа е безбедно и practical2. Направени од издржлив материјал, може да се користи за долго time3. Квалитетот на производот е стабилен и reliable4. Сосема нов и висок quality5. Тоа е лесна за употреба и тоа е добар choice6. Количка за дизајн, таа дава повеќе удобен живот за you Specifications : 1. Боја : Purple2. Материјал : Алуминиум Легура ПВЦ PP3. Максимално Оптоварување : 165.35 lbs (75kg)4. Висина Укината : 23.62" / 60cm5. Висина Продолжен : 39.37" / 100cm6. Имајќи Плоча Димензии : (15.35 x 11.02)" / (39 х 28)cm (L x W)7. Укината Дебелина : 1.97" / 5cm8. Тежина : 5.73 lbs (2.6 kg)9. Се одвиваат Димензии : (39.37 x 15.75 x 15.35)" / (100 x 40 x 39)cm (L x W x H)Пакетот Вклучува : 1 x Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж.

Основни карактеристики

Најдобри понуди