• Обновено
ROVSUN 330LBS Капацитет Качување Скалило Количка, 30 Тешки Рака Камион, Преносни Виткање Количка за Горе Карго Превоз, Гума Три Тркала & Задебелена Цевка & Анти-Гребење Мат

ROVSUN 330LBS Капацитет Качување Скалило Количка, 30 Тешки Рака Камион, Преносни Виткање Количка за Горе Карго

Rating 
DEN 2999.76

Залиха
Во магацинот.

✔ КАЧУВАЊЕ ДИЗАЈН : Специјално дизајниран 3 тркала намалување на притисоците на придружните површини, кој ги зајакнува својата стабилност и овозможува да се "прошетка" низ скалите и пречки. ✔ ТЕШКИ : изработена од јаглероден челик; задебелена цевка рамка; тежи 18 килограми; погоден за индустриски карго превоз.Капацитет : 330 кг.на земјата; 220 кг.кога качување по скали. ✔ ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Само две страни тркала се потребни за да биде прикачена на количка.Другите се preassembled пред пратката.Има бесплатен мини клуч во пакување.Само завртка нив, а потоа готово. ✔ ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Количка за дизајн го прави полесно складирање.Лесно да се земе со и употреба. ✔ АНТИ-ГРЕБЕЊЕ пет надгради дебелината на цевка за да се обезбеди вчитување капацитет и да се избегне свиткување.Назад стап може да помогне да се одржи на ознака кога сте да има одмор.Тоа може да биде укината кога не ви е потребна.Пластични мат на крајот на задниот стап го штити вашиот под од гребење во некои начини.Продолжен подлога дава поголема удобност при користење.Бојата може да биде пурпурна наместо црвено, кој нема да влијае на работа.Направени од силна железо, на количката можат да доведат до 330 кг вчитување.Бидете свесни дека количка НЕ е лесен.Тежината на целата количка без вчитување : 19 lbs.Дизајниран за качување по скали, тоа карактеристики труд заштеда кога ќе горе или downstairs.Answer : ___________________________ Note : Itd биде подобро да се има 2 човек да се справи со количка кога ќе транспорт навистина тешки вчитување downstairs. (Еден се случува да се повлечете на количката, друг ќе се одржи на количката или товар.).Платформа - 13.4 x 11.8. Рачка - укината 33, продолжен 45. (Вчитување може да биде поширока од платформа.).

Основни карактеристики

Најдобри понуди