• Обновено
Nike Women ' s Удар Работи Чевли, 0

Nike Women ' s Удар Работи Чевли, 0

Rating 
DEN 1487.28

Залиха
Во магацинот.

Наменета за сите жени.карактеристики мешан материјал горниот.мека јака.Живописни бои и ексклузивни шевовите.Најк Воздух Перница.заедно со покрена пена пета.Додава современ допир.како и удобност и стил, за вашите чекори.Дизајниран за вас Дизајнирани специјално за женската нога.Тој нуди ново искуство под нозете и го подига држење за тековната естетика и неверојатна удобност на потег.

Основни карактеристики

Најдобри понуди