• Обновено
DYNAFIT женските Мачки Sl W трчање, Црвени, Розови Glo Кревет, 7 НАС

DYNAFIT женските Мачки Sl W трчање, Црвени, Розови Glo Кревет, 7 НАС

Rating 
DEN 4007.76

Залиха
Во магацинот.

Мачки SL outsole, Pomoca единствена.Пета Preloader, пета рака за подобра моќ на трансмисија.Погоден за кал, снег и мека подлога.Лесни алпска работи чевли со Vibram единствена за меки терени, кал и снегот.Покрај тоа, Vibram® мапирање соединение единствена обезбедува неверојатна контрола врз секој терен, дури и на влажна и лизгава површини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди