• Обновено
Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Arishi V1 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Arishi V1 Работи за Чевли

Rating 
DEN 526.80

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Свежо Пена midsole.NB Одговор 1.0 Перформанси insert (внеси).Bootie Изградба.Не-шие материјал примена.Отстранлив insert (внеси).Направи се движи во патики изграден за флексибилност.Кој ултра-меки Свежи Пена тапацир, Свежо Пена Arishi испорачува cushioned, лесни возење со софистициран стил.

Основни карактеристики

Најдобри понуди