• Обновено
Evike - CYMA Целосен Метал MK12 СРН МО.1 Airsoft AEG (Боја Опции)

Evike - CYMA Целосен Метал MK12 СРН МО.1 Airsoft AEG (Боја Опции)

Rating 
DEN 6996.00

Залиха
Во магацинот.

◙ Ова не е оглас за поединец Airsoft дел.Нема делови кои се наменети за вистинско оружје.Батерии, домет, и други додатоци НЕ се вклучени освен ако не е наведено.Ве молиме проверете ги bulletpoints И опис подолу внимателно.Федерално мандат блаже портокал муцката совет е претходно инсталиран.Некои собранието може да се бара, особено на сопствени гради и некои поголеми големина Airsoft пиштоли ◙.Станот врвот горниот ресивер овозможува лесна интеграција на оптика или други додатоци. 12" метал слободно плови 20mm додаток железнички овозможува за монтажа на најпопуларните 20mm додатоци.Фиксна полна големина М16. стил акции обезбедува голем батеријата, дозволува користење на многу различни батерија видови.Зголемување ambidextrous списание ослободување.Засилен V2 менувачот.Муцката Брзина : 400 - 420 FPS (се Мери со 0.20 g BBs).Должина : 1040mm Тежина : 3100g Внатрешна Барел : 450mm Списанието Капацитет : 250rd Hi-Капацитет.Работи со Матрица, G&G, Токио Marui и други компатибилни M4 / М16. Серија Airsoft AEG Списанија Муцката Брзина : 400 - 420 FPS (се Мери со 0.20 g BBs) Конец на Ветер : 14mm Негативни Менувачот : Вер 2 Целосен Метал, Целосно Upgradeable Мотор : Долго Тип Оган Начини : Полу/Полн-Авто, Безбедност на Батеријата : 9.6 v Мала Пеперутка Тип препорачува (Батерија, не се вклучени.Жичен на акции со мали Tamiya конектор) Hopup : Да, Прилагодливи Пакетот Вклучува : Пиштол, Списание, Прирачник Производителот : CYMA.

Основни карактеристики

Најдобри понуди