• Обновено
CaddyTek Caddylite 15.3 V2 - Делукс Quad-Пати Голф Притисни Количка

CaddyTek Caddylite 15.3 V2 - Делукс Quad-Пати Голф Притисни Количка

Rating 
DEN 302.16

Залиха
Во магацинот.

Патентирана quad-пати механизам набори на количка за компактна големина во 3 едноставни чекори (28"x16.5"X16.1").Силна алуминиумска рамка, тежи помалку од 15,3 lbs.Три големи 11.5" x 2.6" ЕВА одржување на слободни тркала со топка лежишта обезбеди совршена. 28 инчи широките дизајн за лесен притисок.Лесен за употреба нога кочница.Caddylite 15. 3 V2 е нова генерација на голф притисни коли со Caddy Tek.Овој стилски и напредни притисни количка ќе ви овозможи да издвоите за голф.Единствена мала тежина и компактни укината големина направи чување во автомобил водови лесно пред или по вашиот круг на голф.Постојат многу простор за вашите лични предмети и голф essentials како што се GPS, tees и голф топки.Ние се обезбеди голфери може да им помогнам на количката без никаков напор на сите терен со широките дизајн, повеќе се справи со позиции и топката имајќи тркала.

Основни карактеристики

Најдобри понуди