• Обновено
HSCCGI Голф Push Pull Количка со 4 Тркала, Количка за Расклопна Голф Притисни Количка со Чадор Држач, на Еден Чекор за да го Отворите и да ги Затворите се Повлече Голф Коли з?

HSCCGI Голф Push Pull Количка со 4 Тркала, Количка за Расклопна Голф Притисни Количка со Чадор Држач, на Еден

Rating 
DEN 3839.76

Залиха
Во магацинот.

Висина на дршката може лесно да се прилагодени да одговараат на различни позиции, со чадор да стојат и чаша носителот, како и голф кутија за складирање и чување торба. 4 ЕВА тркала обезбеди одлична состојба, 10.5" Тежина : 16 кг Едноставно се соберат потребни Ние мерка сите големина од страна на страна, ќе има мала грешка помеѓу податоци и вистински количка.Карактеристики : Силна алуминиумска рамка, тежи помалку од 16 кг. 【РАЗНОВРСНА】Голф притисни коли пијалаци носителот и складирање кеси вклучени, вклучува чување нето, чадор планината за додавање на повеќе.Чадор држач, бодовна листа носителот интегриран со складирање оддел, купот на носителот и решетката нето вклучени Висина прилагодлива рачка е дизајниран за повеќе туркање позиции и корисници на различни височини.

Основни карактеристики

Color:
Green
Material :
Aluminum +PP with EVA cover Wheels
Folded Size :
24 x 17 x 11(L x W x H)
Expanded size :
17 X 34 X 37-43 (L x W x H)
The size of package bag:
26 X 16X12(L x W x H)
The Size of Front Wheel :
9.5
The Size of Rear Wheel :
approx 10.5
Weight :
16 lbs
Simple assemble needed :
We measure all size by hand, there will a little error between data and real cart. Thanks for your understanding and support. Please check our picture to get detail of dimension. :

Најдобри понуди