• Обновено
Qwik Пати 3 Тркала Push Pull Голф КОЛИЧКА - Нога Кочница - ЕДНА Секунда за да се Отвори & Затвори!

Qwik Пати 3 Тркала Push Pull Голф КОЛИЧКА - Нога Кочница - ЕДНА Секунда за да се Отвори & Затвори!

Rating 
DEN 996.00

Залиха
Во магацинот.

ЗБИРА ВО ЕДНА СЕКУНДА / ПАТЕНТИРАН КУРШУМ-СИСТЕМ на ТЕХНОЛОГИЈА : Ова Qwik Пати количка трае само една секунда за да ја отворите и да се свитка со патентиран Куршум-Систем за Технологија!.АВИОН ОДДЕЛЕНИЕ АЛУМИНИУМ : Ова расклопна количка е изграден со супер силни, лесни, и цврстата алуминиумска рамка која го прави лесно да се движи.Тоа, исто така, има атрактивен прав-обложени заврши.ВГРАДЕН-ВО ЧАДОР ДРЖАЧ : Ова голф притисни количка се одликува со прилагодливи чадор држач (a $39.99 вредност) што ќе ги задржи вас и вашиот клубови се исуши.КОМПАКТЕН & ЛЕСНА : Ова притисни количка се отвора и огради во еден чекор, но исто така е компактен за да лесно се вклопуваат во багажникот на вашиот автомобил.ПАТЕНТИРАНА НОГА-СОПИРАЧКИ СИСТЕМ : Едноставно притиснете на пауза со ногата да се вклучат на сопирачката, потоа допрете со вашата нога повторно да се пушти на сопирачката.Вклучени компоненти : Количка Тело, 3 Тркала.Ова е најбрз виткање/одвиваат голф количка во светот.Со притискање на копчето, на количката набори.Само подигнете го рачка и на количката е подготвена за употреба.За кратко време, ние сме вклучувајќи БЕСПЛАТНА ЧАДОР ДРЖАЧ со ова купување!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди