• Обновено
16 мл / 500 ml Килибар Тенок ПЕТ Пластична Амбалажа (BPA Free) со Злато Лосион (Заклучување Надолу) Пумпа (12 Парчиња) јас Refillable Празни Контејнери за Складирање

16 мл / 500 ml Килибар Тенок ПЕТ Пластична Амбалажа (BPA Free) со Злато Лосион (Заклучување Надолу) Пумпа (12

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Мерења : Висина - 9.12" x Дијаметар - 2.45".Лосион Пумпи : Ослободува околу 1,5 ml производство на производ по пумпа.Нашите лосион пумпи имаат надолу заклучување на функции кои ќе ви помогнат да се спречи случајно издавање.Идеални за патување или се препродава.Ве молиме имајте во предвид : ПЕТ шишиња НЕ машина за миење садови безбедно.Ве молиме рака мие да се зачува формата и интегритетот на шишето.Домашно МИЛЕНИЧЕ од пластични шишиња се отпорност, лесни, разновиден и се идеални за мноштво на различни убавина, апарати за домаќинство, кујна, и научна лабораторија користи.Нашите refillable шишиња се лесни за чистење, повторна употреба и рециклирање.Ако сте флаширање се чувствителни на светлина производи, избегне јасно не-боја шишиња.Опал, Килибар и Кобалт Сина шишиња се најдобри за блокирање на УВ.Јасно не-обоени шишиња сепак, се овозможи поголема видливост на вашиот производ.Матирано шишиња имаат подобар УВ блокирање на способност од јасно опции.На лосион пумпа затворање има пумпа која може да се притисне надолу за да се протера лосиони, sanitizer, и други креми.Пумпи се достапни со метални и пластични варијации и во боја опции на бела, црна, сребро и злато.

Основни карактеристики

Најдобри понуди