• Обновено
Panduit LCAF3/0-38-X

Panduit LCAF3/0-38-X

Rating 
DEN 1959.12

Залиха
Во магацинот.

Висок квалитет Panduit производ.На тип на производ е Panduit C200 X100 YJT Висок квалитет Panduit производ, Индустриско-одделение за квалитет, Лесно да се Инсталира.Поддршка на вашиот бакар систем со висок квалитет на конекторите од широк спектар на Panduit приклучоци.Конектори се достапни заштитени и unshielded, со право агол и 45° аглеста сите отпуштања, shuttered и не-shuttered, и во избрани бои.Сите Panduit приклучоци производство се тестирани и се достапни во Категорија 5e, Категорија 6, и Категорија 6 A перформанси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди