• Обновено
Ли Tippi Микро Гел Fingertip Костец -Избрани Големина 5 Мали - 10 Парчиња (S61050)

Ли Tippi Микро Гел Fingertip Костец -Избрани Големина 5 Мали - 10 Парчиња (S61050)

Rating 
DEN 225.12

Залиха
Во магацинот.

Вентилирани нема да направи прсти пот или мирис.Патентирана отворен дизајн работи со долги нокти.Киселина, ПВЦ и Latexfree.Се користи од страна на банката tellers, cashiers, mailroom службеници и повеќе. 10 парчиња на Големината 5 (мал) Fingertip Костец во избрани бои.На Ли Tippi Микро Гел Fingertip Костец направи сортирање, collating, поднесување и подигање на трудови лесно.На Fingertip Костец се направени од издржлив, флексибилни, перат, латекс-слободни материјали.На уникатен дизајн им овозможува на breathability и удобност при зголемување страна на ефикасноста и намалување на мускулната стрес.Пакетот содржи 10 Микро Гел Костец во избрани бои во Големина од 5 (дијаметар на основата е околу 5/8 инчи).

Основни карактеристики

Најдобри понуди