• Обновено
Swingline Гума Прст Совети, Прст Cots, Среден-Голем - Димензии 12, Килибар, Прст Заштитник За Употреба со Swingline Staples & Swingline Staplers, Home Office Десктоп Додатоци, 12 Pack (54032)

Swingline Гума Прст Совети, Прст Cots, Среден-Голем - Димензии 12, Килибар, Прст Заштитник За Употреба со Swingline

Rating 
DEN 131.76

Залиха
Во магацинот.

Тешко, висок квалитет совети трае долго време.Површината nubs се обезбеди позитивен зафат.Екстра дебели конструкција за подолго носат.Нема да се лизга или се водат надвор од форма.Достапно во 5 големини за обичај се вклопуваат.Swingline Бизнис Essentials колекција има секој тип на производ е потребно за да одам на работа, право!Достапни во различни големини, бои, форми и материјали - овие производи се одржи и да ги организирате вашите документи!На Swingline Гума Прст Совети се специјално дизајнирани за да трае подолго.Овие премиум сврзувачки елементи користите екстра материјал и високо-одделение гума за подолго носат.Тие имаат уникатен дизајн кој трае четири пати подолго од обичните гума прст совети.Тие се конструирани со врвот одделение материјал кои ќе не водат надвор од форма или станува лизгава.Површината nubs на жолто обоени Swingline Гума Прст Совети обезбеди позитивен зафат и на брзо, ефикасно ракување.Тие се достапни во пет различни големини за да обичај се вклопуваат.Овие тешки, висок квалитет на контрола прст совети трае долго време!Секој мал детал води кон успех, и овие мали производи од Swingline Бизнис Essentials може да помогне да се направи големи впечатоци!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди