• Обновено
Г-дин Пен - Топла Лепак Пиштол Прст Заштитници, 24 компјутери, Силикони Прст Заштитници, Прст Заштитници, Прст Заштитници за Топла Лепак, Силиконски Напрсток, Топла Л?

Г-дин Пен - Топла Лепак Пиштол Прст Заштитници, 24 компјутери, Силикони Прст Заштитници, Прст Заштитници, Прст

Rating 
DEN 230.88

Залиха
Во магацинот.

Овој пакет вклучува 24 прст заштитници за вашиот повеќе намени.Г-дин.Пенкало прст заштитници се направени на квалитет со силиконска, флексибилни, и нема да влијае на флексибилност на прсти кога носи тоа, се стави на и полетување лесно, одговараат за повеќето луѓе.Еден сет на прст ракави вклучува три големини да се вклопи во вашиот палец, индекс, и средниот прст.Со различни димензии, можете да ја одберете точната големина соодветно.Г-дин.Пенкало прст ракавици може да се примени за топла лепак, восок, смола, мед, со користење на лепила, бележник за шиење, занаети, хартија за пребројување на гласовите, прибирање, пишување, пишување, и повеќе, погодни да се носат и се отстрани, заштита на прстите од повреда.Прст заштитник ќе се чисти веднаш, само со користење на некои сапун и вода по влажни, избрише суво за подоцнежна употреба.Еден сет на прст ракави вклучува три големини да се вклопи во вашиот палец, индекс, и средниот прст.Со различни димензии, можете да ја одберете точната големина соодветно.Г-дин.Пенкало прст ракавици може да се примени за топла лепак, восок, смола, мед, со користење на лепила, бележник за шиење, занаети, хартија за пребројување на гласовите, прибирање, пишување, пишување, и повеќе, погодни да се носат и се отстрани, заштита на прстите од повреда.Прст заштитник ќе се чисти веднаш, само со користење на некои сапун и вода по влажни, избрише суво за подоцнежна употреба.Г-дин.Пенкало прст заштитници се направени на квалитет со силиконска, флексибилни, и нема да влијае врз еластичноста на прсти кога носи тоа, се стави на и полетување лесно, одговараат за повеќето луѓе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди