• Обновено
Swingline 54031 Гума Прст Совети, Мали, 9/16-Инчен Дијаметар, 12/BX, Килибар

Swingline 54031 Гума Прст Совети, Мали, 9/16-Инчен Дијаметар, 12/BX, Килибар

Rating 
DEN 146.16

Залиха
Во магацинот.

Се продаваат како 1 Десетина.Површината nubs се обезбеди позитивен зафат.Екстра дебели материјал во совет за подолго време се носат.Висок степен на гума за дополнителна издржливост.Тешко, висок квалитет совети трае долго време.Површината nubs се обезбеди позитивен зафат.Екстра дебели материјал во совет за подолго време се носат.Висок степен на гума за дополнителна издржливост.

Основни карактеристики

Најдобри понуди