• Обновено
Wisdompro 16 Компјутери Прст Совети, 4 Големини Против Пролизгување и Обновливи Силикони Fingertip Заштитник Guard Влошки за Хартија Сортирање, Collating, Шиење, Броење Пари, Гитара

Wisdompro 16 Компјутери Прст Совети, 4 Големини Против Пролизгување и Обновливи Силикони Fingertip Заштитник

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

Премиум Материјал : Овие Прст Совети се направени со висок квалитет и флексибилно силикони, кој е дизајниран да ги заштити вашите прсти од истрага.Избрани Големина : 4 големини во еден пакет (4 парчиња секоја големина), погоден за повеќето луѓе прст големини.Одлично за cashiers, mailroom службеници, занаетчии, guitarists и повеќе.Корисни Дизајн : Со анти-лизга дизајн и неколку мали вентилирани дупки, тоа не е важно дали вашите нокти долги или кратки.Покрај тоа, тоа е удобен за носење и да ги отстраните.Широка Примена : Совршен за броење на пари, свири на гитара, вртење страница, резба, изработката, итн.Wisdompro Мало Пакетот Вклучува : 16 x Избрани Големина на Прст Совети во Вкупно (8 компјутери во аква и 8 компјутери во темно сина).Со анти-лизга дизајн и вентилирани дупки, тоа е удобен за носење и да ги отстраните.Тоа не е важно дали вашите нокти се долги или кратки.Тие се еден од неопходните предмети во вашиот живот, како што се броење пари, вртење страница, свири на гитара, резба, итн.Совршен за cashiers, mailroom службеници, crafters, guitarists, итн.Исто така работи и за други гудачки инструменти, banjo, мандолина, ukulele.Со анти-лизга дизајн и вентилирани дупки, тоа е удобен за носење и да ги отстраните.Тоа не е важно дали вашите нокти се долги или кратки.Тие се еден од неопходните предмети во вашиот живот, како што се броење пари, вртење страница, свири на гитара, резба, итн.Совршен за cashiers, mailroom службеници, crafters, guitarists, итн.Исто така работи и за други гудачки инструменти, banjo, мандолина, ukulele.

Основни карактеристики

Најдобри понуди