• Обновено
Griply Гума Прст Совети | Страна Костец | Гума Совет Прст Заштитник | Прст Влошки (Medium)

Griply Гума Прст Совети | Страна Костец | Гума Совет Прст Заштитник | Прст Влошки (Medium)

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

✔️ЛАТЕКС БЕСПЛАТНО!Прстени може да биде нежно се протегала за повеќе лабава одговара.Секоја кутија содржи десет (10) силен, издржлив и обновливи гума прст влошки. ✔️Дизајниран за удобност и трајност, овие прст гума совети обезбеди заштитна бариера помеѓу прстите и на предмети што се држи, спречување на хартија намалувања, што поднесување и сортирање побрзо и полесно, и многу повеќе. ✔️Дејствуваат како второ-кожата, fingertip прстен е направен од комерцијален мешавина од тешки, удобно и силиконски-слободен гумени материјали. ✔️Патентиран прстен дизајн и отворен врвот прави овие прст влошки удобно доволно за да го остави на без оглед на она што ќе се прави - не треба да се грижи за нив и исклучување помеѓу пишување, користење на телефони, или пишување. ✔️Тие се лесни, дише и пот-free, што ги прави удобни за долгорочна употреба.Се елиминира потребата за леплива прст moisturizers ќе мора да се задржи reapplying.Леплива страници во кој нема да се наруши вашиот читање тек!.Тема игли со леснотија и да се заштити вашите нежни прсти од случајно pricks.Спречи лизгава игли од лизгање надвор од вашата контрола.Детални работа е бриз со Griply fingertip влошки.Manicurist алатки, мали брзини и навртки, копчиња и повеќе може да се ракува со доверба!Нема повеќе бараат наоколу со светло за тоа лизгава хексадецимален орев!.Хартија занаети како оригами стане далеку полесно со нашите удобни прст костец.Ги собереш на монети лесно и да се избегне overpaying поради finicky нови записи!.Секоја кутија има десет (10), еднократно, fingertip заштитници.Тие лесно може да се поместуваат за да креирате сопствени големина.Наредните десет (10) за да кутија, овие обновливи прст влошки се чини неверојатно ефикасна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди