• Обновено
10 Парчиња Гума Прсти со 1/2 Оз Fingertip Moistener, Не се Лизга Прсти Дебели Обновливи Прст Заштитник за Хартија Записи Документ Пребројување Collating Сортирање Задача

10 Парчиња Гума Прсти со 1/2 Оз Fingertip Moistener, Не се Лизга Прсти Дебели Обновливи Прст Заштитник за Хартија

Rating 
DEN 182.16

Залиха
Во магацинот.

Различни големини : секоја група прст совет има различни големини; може да се однесува на големината на прстите, должината на прстите совет подлога и дијаметарот на влезот на прстите совет подлога; Овие производи се погодни за повеќето луѓе прст големини за својата еластичност; На moistener е 1/2 оз, лесна за употреба.065 инчен Екстра мали : 0.075 инчен Медиум : 0.Крем може да се навлажни вашите прсти, за броење на повеќе течно, лесно и прецизно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди