• Обновено
Nadex 3 Pack Fingertip Moistener Влошки - Не се Лизга Броење на Паричните средства на Сметки за Одделување на Документи - Прст Moisturizer, Не-Токсични Greaseless Мирис Подлога за Office/Home

Nadex 3 Pack Fingertip Moistener Влошки - Не се Лизга Броење на Паричните средства на Сметки за Одделување на

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Пакетот Вклучува : 3 Еез Nadex Fingertip Moistener Влошки.Се користи за подобрување на контрола на прсти кога броење пари, сортирање на документи, одделување на тенки филмови и многу повеќе.Moisturizes врвовите на прстите и го спречува маснотии трансфер на бела трудови.Долго-траен, контрола improver за точни валута пребројување на гласовите и побрзо сортирање, спречува корисниците од лижење прсти кој може да се пренесе бактерии од се користи записи или документи.Се препорачува за банката tellers, cashiers, канцелариски администратори, свештеничките претставници, наставници, ученици и повеќе.Користите дома или канцеларија, чувајте го на рака на вашето биро на сите времиња.Без мирис, greaseless moistener спречува дамка на хартија, облека или било документи.Изданија на вистинската количина на влага со минимум притисок да обезбеди дополнителна контрола.Нашата Гаранција : Nadex произведува различни монета за управување и пари за складирање и банкарски производи.Сите Nadex производи се поткрепени со 1 Година гаранција!Ве молиме посетете ја Nadex Парички за да го активирате и не двоумете се да не контактирате со било какви прашања или проблеми.

Основни карактеристики

Најдобри понуди